Переможці районних олімпіад

Список переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Предмет

Клас

Зайняте місце

Вчитель

1.

Волощук Денис

Екологія

11

І

Данюк В.А.

2.

Красневич Ріта

Англійська мова

11

ІІ

Андрусяк О.Д.

3.

Чаус Іван

Англійська мова

10

І

Андрусяк О.Д.

4.

Смердул Ромена

Німецька мова

8

ІІ

Атзбергер І.Й

5.

Бойчук Світлана

Німецька мова

10

ІІІ

Попович Н.В.

6.

Горощак Стелла

Німецька мова

11

І

Попович Н.В.

7.

Смердул Ромена

Біологія

8

І

Данюк В.А.

8.

Дрогобич Олексій

Хімія

7

ІІ

Гайналь Л.Р.

9.

Савчук Рената

Правознавство

9

ІІІ

Бернар Н.В.

10.

Чаус Іван

Інформатика

10

ІІ

Чаус В.І.

11.

Чаус Іван

Математика

10

І

Ягнюк Г.Й.

12.

Смердул Ромена

Укр. мова та література

8

ІІ

Павлюк М.Ф.

13.

Чаус Іван

Укр. мова та література

10

І

Чаус Л.М.

Переможці районних олімпіад 2016
Прізвище, ім'я, по-батьковіПредметУчительМісце
Чаус Івананглійська моваАндрусяк Ольга ДмитрівнаІ
Горощак СтеллаекологіяДанюк Вікторія АнтонівнаІ
Чаус ІванінформатикаЧаус Валентина ІванівнаІ
Підмалівська Ольганімецька моваПопович Неля ВолодимирівнаІ
Мойсюк Віранімецька моваПопович Неля ВолодимирівнаІ
Підмалівська Ольгаукраїнська моваЧаус Олеся МиколаївнаІ
Мойсюк Віраукраїнська моваПавлюк Мар'яна ФедорівнаІ
Регорчук ДаринабіологіяКалинюк Лариса ВасилівнаІІ
Горощак Стелланімецька моваПопович Неля ВолодимирівнаІІ
Білкей ОлександрхіміяГайналь Леся РоманівнаІІ
Прокопець СофіягеографіяГоринецька Оксана ПавлівнаІІІ
Чаус ІванхіміяГайналь Леся РоманівнаІІІ
Прізвище, ім'я, по-батьковіПредметУчительМісце
Чаус Іван Володимировичанглійська моваАндрусяк Ольга ДмитрівнаІІ
Данюк Денис ЕдуардовичбіологіяДанюк Вкторія АнтонівнаІ
Мойсюк Віра Михайлівнанімецька моваПопович Неля ВолодимирівнаІ
Горощак Стелла Михайлівнанімецька моваПопович Неля ВолодимирівнаІІ
Підмалівська Ольга Василівнанімецька моваПопович Неля ВолодимирівнаІ
Хром'як Яна Романівнаукраїнська мова та літератураФейса Василина МихайлівнаІ
Мойсюк Віра Михайлівнаукраїнська мова та літератураПавлюк Мар'яна ФедорівнаІІ
Підмалівська Ольга Василівнаукраїнська мова та літератураЧаус Олеся МиколаївнаІІ
Підмалівська Ольга ВасилівнагеографіяГоринецька Оксана ПавлівнаІІ
Переможці районних олімпіад 2015
Кiлькiсть переглядiв: 331

Коментарi