Історія закладу освіти

З 1945 року і гімназія, і горожанка злилися в один колектив, який згодом перетворено на середню школу, яка існує й нині. У школі навчались діти не тільки з Бичкова та з околиць, але й з Ясіня (Петрецький, Тулайдан), Буштина та інших сіл Рахівського і Тячівського районів. З 1945 року у закладі починає працювати Ганна Подольська-Кімстач, математик Ганна Шостак-Зеленко. Перший випуск середньої школи був у 1947 р. Більша частина випускників першого десятиріччя стали освітянами. Серед перших випускників - Іван Коршинський, депутат Верховної Ради України першого скликання. В кінці 40-х років у школі починають працювати М.Ф. Литвиненко, Г.Т. Самарець, М.М. Пріц, Т.І. Мотрюк, Г.П.Кілін.
На початку 50-х рр. в педколективі сталися зміни. Частина вчителів виїхала. Зате колектив поповнився новими іменами: Н.Д.Савойло (Вовк), Н.О.Павленко (Павлюк), О.Я.Тарасова, К.Т.Бобровська, В.В.Русинко, М.П.Остролуцький, О.Ф.БЄЛІНСЬКИЙ, В.Е.Іллящук, Т.С.Іллящук, М.И.Баланчук (Мандзюк), І.І.Божук, М.Е.Богун, Н.Д.Богун.
На кінець 50-х в школі почали працювати троє випускників школи: Д.Д. Гайналь, М.І. Сидоряк, М.Д. Божук, а також І.Ф. Барська, О.М. Навольська, З.І. Бернар. Згодом до них приєдналися фізик І.В. Пашуля (Бойчук), історик і директор Л.П Лапіцький.
З 1960 р. у школі працюють Гнат Іванович Герич, Марія Іванівна Ягнюк, Валентина Тимофіївна Болданюк, Йосип Федорович Сурдук, а в найближчі роки і Микола Дмитрович Попович, Надія Семенівна Герич, Ганна Степанівна Підмалівська, Марія Юріївна Форес-Климпота.
В 60-х р. у школі біологом працює Ю.П.Чічак, а в наступному навчальному році - І.М. Келемен та історик И.В.Йосипчук.
У 1961 р. учень 10 класу Мирослав Соскида став переможцем республіканської олімпіади юних фізиків, а семикласник Володимир Мухін став призером обласної олімпіади з фізики. Йому рекомендували навчатися у Київській фізико-математичній школі (1967 р.). На республіканській (у Дніпропетровську) та на Всесоюзній (у Єревані) олімпіадах з математики побував Іван Бернар - вихованець учительки Г.К.Зеленко. У 60-х роках кількість учнів почала зростати і виникла потреба у нових класних приміщеннях. З того часу школа добудувалася поетапно, і будівництво триває по сьогодні. У 60-70-ті роки широкого розмаху набули позакласні гуртки: біологічний, літературний, юних техніків (автомодельний), проводилися тематичні вечори "Моя професія", виставки ручних робіт (вишивок, різьби по дереву), фізичні вечори (керівник І.В.Пашуля), математичні КВК (з випуском стіннівок та написання нарисів з історії математиків, в яких брали участь команди старшокласників "Робот", "Дельтоїд", "Інтеграл") під керівництвом Т.І.Мотрюк та О.П.Юрчука, а також "Сигма" "Факторіал". Започатковано загальношкільні та загальноселищні спартакіади (Д.Д.Гайналь).
Активно включилися у громадське життя депутати селищної ради педагоги школи Є.М.Сурдук, І.І.Божук, М.І.Яцурак, районної - Т.І.Мотрюк (1967 рік). Багато вчителів брало участь в художніх колективах селища: в "Ялинці" - О.М.Бойчук,
Г.І.Герич, П.В.Григорчук, Г.І.Кузьмик, в "Лісорубі" - поетеса та ведуча програми, солістка колективу Т.І.Мотрюк. Велику громдаську роботу в цей період проводила географ школи Г.І.Кімстач - незмінний організатор всіх учнівських екскурсій за межі області, краєзнавець, організатор учнівського клубу "Юний мандрівник", який брав участь в
тематичних вечорах, конкурсах, а туристи-краєзнавці на районних змаганнях неодноразово виборювали призові місця. Вчителі школи Ю.П.Чічак, П.П.Григорчук, О.П.Юрчук, Д.Д.Зозуля та ряд інших освітян були постійними донорами обласної станції переливання крові. Першому і останньому з них у січні 1979 р. було присвоєно звання "Почесний донор СРСР". Поряд з школою було розміщено шкільний гуртожиток, де проживали старшокласники з навколишніх населених пунктів. їх дозвілля в позакласний та позашкільний час організовували вихователі школи. Проводилися екскурсії, школярі залучалися до різноманітних гуртків, які діяли при школі. Успіхом користувався і драматичний гурток, де силами учнів ставилися вистави, зокрема п'єса "Поки б'ється серце" (керівник-вихователь Є.М.Сурдук). Під час літніх канікул у школі працював піонерський табір "Вогник", а агіткультбригадівці школи були частими гостями колгоспних вівчарів на полонинах (кер. О.О.Ягнюк). Багато учнів школи відпочивало в таборах "Артек" та "Молода гвардія". Частими гостями школи були письменники та художники України, Російської Федерації Сергій Саржаков, Мая Рум'янцева, Ірина Висоцька та інші. Велику і потрібну роботу зробила вчителька М.І.Сидоряк, яка десятиріччями вела і записувала цікаві події в "Хроніку школи". Зараз цю роботу продовжує О.Д.Андрусяк. До речі з 1995 р. по 2000 р. Мирослава Іванівна працювала над енциклопедією "Бичків і бичківці" яку присвятила нащадкам селища та своїм внукам.
Це титанічна праця (п'ять рукописних зошитів), де зібрано цікаві події, історичні, політичні, культурні та духовні моменти з життя великобичківців. Подібну роботу провів ще один вчитель Великобичківської сердньої
школи Микола Дмитрович Божук, який теж зібрав багато історичного матеріалу про наше селище та його мешканців. Творчі доробки цих істориків-аматорів мають велику цінність для тих, хто цікавиться історичним, минулим і сьогоденням рідного краю і Великого Бичкова зокрема. Звертались до написання історії селища й інші вчителі школи: Йосип Васильович Йосипчук - вчитель історії, згодом директор історико-краєзнавчого музею; Гнат Івнович Герич - колишній директор навчального закладу, вчитель історії; Оксана Андріївна Лукачук (Мешко) - заступник директора з виховної роботи, вчитель історії та ряд інших.
Педагогічний колектив початку 70-х років був у такому складі: І.І.Божук, О.В.Андрусяк, В.Т.Болданюк,
М.І.Скірова, В.В.Якоб - вчителі початкових класів; Г.Д.Божук, Г.О.Боднар, М.Ю.Климпота, М.М.Колочавин,
Є.М.Кузьмик, М.Ю.Кузьмик, Г.В.Русин, М.В.Ткачук, О.В.Ткачук, Г.І.Штефанюк -вихователі; Л.В.Афанасьєва, М.В.Корж, М.Б.Сидоряк, М.І.Сидоряк - вчителі російської мови та літератури; Н.Д.Вовк, М.Ю.Герлан, Г.М.Лях, Г.С.Підмалівська, О.О.Ягнюк, М.І.Яцурак, - української мови та літератури; І.В.Бойчук М.М.Боднар, М.Д.Божук, Є.О.Марчук - фізики та математики; М.І.Гайналь, М.ІДовган - вчителі хімії; М.С.Герлан - англійської мови, а Н.О.Павлюк - німецької мови, Й.В.Йосипчук, В.В.Руснак - вчителі історії; І.М.Келемен -біології; Г.І.Кімстач - географії; П.П.Григорчук, В.В.Мицюк, Д.Д.Гайналь - вчителі фізкультури; Є.М.Малик пізніше Г.Л.Вовк - військовий керівник; Й.Ф.Сурдук, М.І.Григорчук - вчителі трудового навчання; Є.Г.Омельченко - вчитель співів; М.П.Павлюк, Т.С.Калинський - лаборанти. Очолював колектив педагогів - М.І.Яцурак. Г.К.Зеленко - заступник директора (згодом М.І.Сидоряк), а з 1976 р. Т.І.Мотрюк - організатор позакласної роботи (згодом М.М.Сідей).
Протягом наступних років колектив вливалися нові педагогічні кадри: ЛД.Сідей, ДД.Зозуля, І.В.Лембак, М.О.Лепай, Л.В.Павлишин (Береш), остання з яких в 1973 р. була ініціатором створення клубу інтернаціональної дружби "Червона гвоздика" (президент клубу - учениця школи Людмила Ціфрак). Наприкінці 70-х років вчителька молодших класів І.І.Божук удостоєна звання "Заслужений учитель УРСР". У 80-х роках колектив продовжував оновлюватися, ряди вихователів та учителів поповнили: О.В.Андрусяк, С.І.Варцаба, М.О.Дурнас, О.Ю.Жолобчук, І.О.Кардан
(Мицюк), Г.І.Керч, Л.Ф.Корольонок, Л.І.Литвиненко, О.І.Лазорко, М.М.Сідей, О.П.Тернущак (Гаринецька), З.І.Тріщук,
Н.В.Чернян, Н.С.Герич, М.Ю.Климпота, Д.М.Копинець, Й.В.Копинець, М.Ю.Кузьмик, Л.Р.Зеленко, М.М.Сідей, Л.П.Гурова, О.Д.Андрусяк, Р.Л.Йосипчук, О.А.Попович, І.Й.Атзбергер, Л.М.Цибуля, Т.С.Кіфор, Т.Д.Зозуля, О.М.Ухаль, Л.Р.Гайналь, Н.В.Бернар, М.С.Чічак, О.А.Мешко-Лукачук.
На почтаку 80-х років М.І.Гайналь - засту¬пник директора з навчальної роботи; Ю.П.Чічак - організатор позакласної роботи; Й.М.Тріщук - заступник директора з гоподарської частини. Очолив колектив директор М.М.Довган.
Поряд з навчально-виховним процесом у цей період пожвавлюється і гурткова робота. Створено гуртки: політичний "Глобус" (кер М.М.Сідей), інспекторів дорожнього руху (кер Д.Д.Зозуля), хоровий і вокальний (кер.О.А.Попович), проводилися різноманітні літературні конкурси (кер. М.Ю.Клемпота, О.В.Савчук) та конкурси і виставки з образотворчого мистецтва (кер М.В.Кузьмик згодом О.А.Попович), військові дитячі марш-паради (кер. П.Л.Вовк), конкурси на кращі стіннівки кращих читців-декламаторів, літературні вікторини за творчістю Т.Г.Шевченка (кер. М.Т.Яцурак та М.Ю.Климпота). КІДівці як завжди готували цікаві програми-зустрічі (кер. Л.В.Береш) з гостями Рахова,
Прибалтики, Словаччини, успішно розвивалися і спортивні секції.
Нелегка доля випала вчителям на початку та впродовж 90-х років минулого століття. Це роки економічної нестабільності в державі складний перехід реформування школи: перехід на одинадцятирічне навчання, розвиток процесу гуманізації, модернізації (комп'ютеризації), впровадження інноваційних форм і методів навчання. Станом на 1 вересня 2002 року в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 навчалося 542 учні й працювало 56 вчителів. Серед них - 35 вчителів з вищою освітою, 4 вчителі-методисти (Л.В.Береш, Г.М.Попович, І.О.Мицюк, Л.П.Гурова), 4 старші вчителі (М.О.Дурнас, І.Й.Атзбергер, Л.Д.Сідей, О.Д. Андрусяк), 3 відмінники освіти України (М.М.Довган, І.М.Лембак, О.О.Мицюк), 28 спеціалістів вищої та першої категорії.
Працюючи в складних умовах, педагоги зуміли зберегти і продовжити ті традиції, які дають право школі вважатися однією з кращих у районі. І це не випадково, бо кожен освітянський працівник любить свою професію.
Слід відзначити, що за останні десять років, кожен четвертий випускник стає студентом вузу. Вони навчаються не
тільки в нашій країні, але й за кордоном. У Англії здобуває освіту випускниця школи Юлія Попович, а Віталій Піпаш
та Василь Кузьмик (випускники 1999 р.), набравши рекордну кількість балів (з часів існування навчального закладу),
стали студентами Пряшівського університету (Словаччина) Православного Богословського факультету.
Традиційно учні школи займають призові місця на районних і обласних олімпіадах. Так, за останні п'ять років переможцями олімпіад стали: Іван Яремчук, Олеся Прокопець, Ярослав Руснак, Єдіта Козіч, Олександр та Галина Йосипчуки, Габор Собослой, Богдан Герман, Ганна Сопків, Тетяна Божук, Любов та Олександр Мицюки, Владислав та Віталій Русини, Лариса Томащук, Андрій та Сергій Тракслери, Іван Бабічук, Володимир Божук, Марина Бурса, Марина Йосипчук, Іван Тракслер, Василь Телегазій, Валентина і Сергій Павлюки, Сергій Петрецький, Наталія та Андрій Поповичі, Юрій Мазар, Василь Юращук, Василь Йосипчук, Олег Бота, Іван Лембак та інші учні, які, закінчивши навчальний заклад, знайшли своє місце у житті.
Студентами Ужгородського НУ за останні роки стали: О.Царьков, Н.Андрусевич, Н.Січ, Н.Волощук, В.Русин, І.Зозуля, Л.Павлишин, О.Дурнас, В.Тимчак, І.Тракслер, Р.Бакайса, ІЛембак, О.Лаврюк, В.Циганчук, І.Клевець, В.Марущак, І.Худа, Г.Глеб, О.Сопків, П.Куцин, О.Андрусяк та ряд інших випускників школи.
Нелегку учительську професію обрали: Наталія Андрусевич, Богдан Лазорко, Тетяна Худа, Андрій Чернян, Антоніна Жеребецька, Світлана Семенюк, Надія Гриник, Віктор Лембак, Олег Болотько, Віктор Ягнюк, Ольга Гучканюк, Галина Данилюк, Ганна Лембак, Оксана Мигаленюк, Марія Ягнюк, Надія Кузьмик, Надія Бойчук та інші. Стіни школи є для них рідною домівкою, адже 26 працюючих нині педагогів - випускники цієї школи. Незважаючи на перипетії сучасного життя, в школі народжуються нові педагогічні династії: сім'ї Лембаків, Ягнюків, Йосипчуків, Гайналів, Зозулів, Андрусяків, Мицюків, Клименків, Волощуків, Сідеїв, Горинецьких та інших.
І зараз традиції своїх попередників продовжують учні - переможці районних та обласних олімпіад. Тільки в 2002-2003 роках призерами районних олімпіад з базових дисциплін стали 17 школярів, троє з яких захищали честь району і стали призерами обласних олімпіад. Дипломантами Закарпатського відділення МАН стали В.Йосипчук - з історії та Н.Бойчук - з англійської мови.
Слід зазначити, що звичними для школярів стали проведення предметних тижнів, де кожен має змогу проявити свої здібності, нахил, таланти. На таких заходах учні вчаться спілкуватися, розширюють свій кругозір. Зацікавлює і організовує учнів робота в екологічному гуртку, а особливо організовані екскурсії по рідному краї.
Як і раніше, при школі діють гуртки ЮДП та юних пожежників. Учні розвивають акторські здібності у драматичному гуртку. Продовжує традиції талановитого балетмейстера Йосипа Волощука танцювальна група ансамблю пісні і танцю "Ялинка". На оглядах художньої самодіяльності хорові та вокальні колективи школи (за останні 25 років) під керівництвом досвідчених вчителів музики Г.С.Головчук, Н.І.Бойчук (Пуліска), М.С.Чічака, О.А.Попович, Н.МДовганюк (Бондюк) постійно займали призові місця. Найбільше нагород для школи зовоювала досвідчений спеціаліст-хормейстер Ольга Арсенівна Попович, вихованці якої досягай високих успіхів на районних та обласних мистецьких олімпіадах. Учнівські хори старшокласників під її керівництвом виконували складні чотириголосні твори, які відзначилися високим рівнем виконавської майстерності. Не поступалися їм і хори та вокальні ансамблі середніх та молодших класів. Започаткувала вперше у середній школі хор хлопчиків та камерний ансамбль з числа учнів школи, які власними силами акомпанували зведеним хоровим колективом школи. Великого успіху досягай родинні ансамблі троїстих музик Тимчаків та Волощуків, які часто брали участь в телевізійних передачах "Сонячні кларнети", "Сонячне коло". Саме Ользі Арсенівні належить відродження кінця 80-х поч. 90-х років освітянського хорового колективу учителів, який вперше започаткували і довго плекали ще в 40-50-х роках, його фундатори, корифеї хорової музики: ЮД.Кузьмик, М.І.Мокану, М.І.Куцин та інші керівники. Зараз слово за молодими спеціалістами, які активно включилися в музичне життя школи, віриться, що стануть гідними продовжувачами творчих традицій своїх досвідчених попередників.
Славною є і спортивна біографія школи. Тут навчалися відомі зараз в Україні та за її межами п'ятиразовий чемпіон України, переможець трьох спартакіад, дворазовий майстер спорту з плавання та сучасного п'ятиборства, чемпіон військово-повітряних сил, рекордсмен Збройних Сил СРСР (Москва, 1966 р.) - Василь Йосипчук, який входив до числа
десяти кращих плавців України. Наш односелець Іван Яремчук - відомий футболіст який грав у основному складі команди "Динамо" Київ, триразовий чемпіон СРСР з футболу, дворазовий володар Кубка СРСР (у 1985,1987 рр.), учасник світових чемпіонатів з футболу (Мексика -1986 р., Італія -1990 р.), заслужений майстер спорту СРСР (1986 р.), учасник багатьох відомих зарубіжних футбольних клубів ("Блаувайс" - Німеччина, "Рішон Леціон" Ізраїль, ''Богеміас" - Чехія) та провідних футбольних команд Росії й України. Майстрами спорту стали Богдан Йосипчук - з сучасного п'ятиборства, Іван Дошкар - з футболу та інші.
Багато колишніх учнів школи обрали професію вчителя фізкультури та спортивну тренерську роботу: Д.Д.Гайналь, М.І.Кузьмик, В.В.Мицюк, П.П.Григорчук, Л.Д.Божук, Й.Й.Божук, М.Ю.Тимчак, В.М.Волощук, М.П.Дряшкаба, М.М.Волощук, ЙЙ.Данч, Д.М.Копич, М.М.Мандзюк, П.С.Гудас, В.К.Чернян, І.І.Дошкар, А.Ф.Клименко, В.М.Лукачук. провідними спортсменами школи у свій час були: В.В.Кушнір, О.ВЙосипчук (Остроу-шко), Н.Сурупа, О.КШарущак, М.Дрогобич (Хлівна), М.Ф. Григорчук, Ю.І.Дзядик, Т.Гумеров, Б.Ю.Лембак, Д.Копич, М.К.Черняк, І.І.Фабіан (молодший) І.Курильцьо.
Найбільш популярними секціями при школі в 50-60-ті роки були волейбольна, гадбольна, баскетбольна. їх вели досвідчені учителі фізкультури: Д.Д.Гайналь, Є.М.Малик, В.В.Мицюк, П.П.Григорчук. Не відставала від своїх попередників і нова зміна вчителів фізичного виховання: Й.Й.Божук, Н.В.Чернян, М.М.Волощук. Останній з них нещодавно створив футбольну команду дівчат, які у вересні 2002 р. зайняли третє місце на обласних змаганнях серед дівчат. Багато учнів школи у свій час поповнювали ряди відомих футбольних клубів селища "Хімік" та "Ялинка", а деякі вибороли можливість грати за обласні та зарубіжні футбольні клуби.
Навчальний заклад подає великі надії на майбутнє, адже тут працюють висококваліфіковані фахівці, чиї імена залишаться в історії школи: Л.Д.Сідей, Г.І.Керч, В.С.Волощук, М.В.Кузьмик, Т.Д.Зозуля, С.В.Семенюк, І.М.Мойсюк, СЙ.Коперльос - вчителі початкових класів; В.М.Руснак, Л.О.Митрюк-Ільчук, М.Ф.Павлюк. О.О.Клименко, О.М.Яцюк, О.А.Болотько - вчителі української мови і літератури. Л.Ф.Корольонок, Л.П.Гурова, С.Д.Копинець, М.В.Лембак - вчителі зарубіжної літератури. М.М.Довган, О.О.Мицюк, Л.Д.Зеленко, ГМЛопович, Р.ЛЙосипчук, В.І.Чаус, І.М.Лембак - вчителі математики. Д.Д.Зозуля, В.В.Томащук, В.П.Руснак - вчителі фізики. Л.І.Литвиненко, М.М.Сідей, О.А.Мешко-Лукачук, Н.В.Бернар - вчителі історії. ОЛ.Горинецька - вчителька географії. Л.В.Мацола, В.А.Жеребецька - вчителі біології. Л.Р.Гайналь - вчитель хімії. І.ЙАтзбергер, Б.ЙЯгнюк, Н.В.Бережна - вчителі німецької мови. Л.В.Вереш, О.Д.Андрусяк - вчителі англійської мови. М.П.Осташ, М.ОЛіпаш - вчителі трудового навчання. Є.М.Малик, М.М.Волощук, Н.В.Чернян, В.Б.Ягнюк - вчителі фізичної культури. О.А.Попович (з вересня 2000 р. - педагог-організатор Великобичківської ЗОШ І-ІІ ст. №3), НМ.Довганюк (Бондюк) - вчителі музики і співів. ГЙ.Лембак - педагог-організатор; М.В.Григорчук - бібліотекар.
За 80 років документ про освіту в школі отримали 4556 чоловік. По всьому світу розлетілися випускники Великобичківської середньої школи. Але педагоги горядться всіма, хто гордо несе звання Людини. Це - Валерія Йосипівна Андєл - кандидат медичних наук (м.Москва); Василина Петрівна Бевз-Сидоряк - кандидат медичних наук (м.Львів); Іван Іванович Бернар - кандидат фізико-математичних наук (проживає в СІЛА); Ганна Василівна Божук -кандидат історичних наук, (м.Ужгород); Микола Дмитрович Йосипчук - кандидат фізико-математичних наук (м.Львів); Ігор Ярославович Келемен - кандидат медичних наук; Богдан Іванович Коперльос - кандидат фізико-математичних наук (м.Ужгород); Іван Степанович Коршинський - кандидат медичних наук, народний депутат Верховної Ради України 1-го скликання; Микола Миколайович Маляр - кандидат фізико-математичних наук (м.Ужгород); завідувач кафедри кібернетики і прикладної математики; Микола Едмундович Медвідь - кандидат педагогічних наук (проживає в Угорщ¬ині); Микола Іванович Мирон - доктор ветеринарних наук Горноалтайського державного університету (Росія); Василь Андрійович Маляр - доктор медичних наук, завідувач кафедри акушерства і гінекології УжНУ; Олександр Олександрович Орос - кандидат технічних наук, м.Ужгород; Панько Васильович Попович - кандидат технічних наук, викладач Івано-Франківського Інституту нафти і газу; Василь Васильович Петрецький - кандидат медичних наук; Борис Михайлович Єршов - кандидат хімічних наук (Ужгород); Іван Іванович Андрусяк - кандидат історичних наук (Ужгород); Петро Йосипович Руснак - старший викладач кафедри генетики Львівської державної академії ветеринарної медицини імені Гжицького; Ярослав Олексійович Руснак - кандидат медичних наук, м.Ужгород; Василина Миколаївна Сопільник-Корж - доктор медичних наук, М.Донецьк; Мирослав Соскида - кандидат фізико-математичних наук, м.Ужгород; Оксана Андріївна Тронь - кандидат педагогічних наук Івано-Франківського університету ім.Стефаника; Василина Василівна Ткач - доктор медичних наук (м.Ужгород); Тетяна Миколаївна Томащук - кандидат хімічних наук (м.Львів); Арзен Михайлович Ухаль - кандидат юридичних наук (м.Ужгород), Василь Васильович Семенюк - кандидат педагогічних наук; Євгеній Юрійович Локота - кандидат медичних наук. Більше 120 учнів школи закінчили медичні навчальні заклади. До 15 випускників закінчили біологічний факультет, ЗО - сільськогосподарські заклади.
Очолюють цей чудовий, повний енергії творчий колектив - директор Іван Михайлович Лембак (вчитель математики). Його заступники з навчально-виховної - Любов Петрівна Гурова (вчитель зарубіжної літератури), з виховної роботи - Ольга Олександрівна Горощак (вчитель української мови та літератури).
Ромена Романівна Головчук - практичний психолог; Мар'яна Дмитрівна Арділан - соціальний робітник; Олеся Миколаївна Чаус, Мар'яна Федорівна Павлюк, Василина Михайлівна Фейса - вчителі української мови і літератури; Світлана Дмитрівна Копинець, Любов Федорівна Корольонок - вчителі зарубіжної літератури; Ірина Йосипівна Атзбергер, Неля Володимирівна Попович - вчителі німецької мови; Ольга Дмитрівна Андрусяк, Надія Михайлівна Бойчук, Марина В'ячеславівна Кузьмик - вчителі англійської мови; Ганна Йосипівна Ягнюк, Романна Любомирівна Йосипчук, Валентина Іванівна Чаус - вчителі математики. Оксана Андріївна Лукачук, Михайло Михайлович Сідей, Наталія Василівна Бернар - вчителі історії; Оксана Павлівна Горинецька - вчитель географії; Лариса Василівна Калинюк, Вікторія Антонівна Данюк - вчителі біології; Іванна Дмитрівна Зозуля - вчитель фізики; Леся Романівна Гайналь - вчитель хімії; Надія Миколаївна Довганюк - вчитель музики; Надія Василівна Чернян, Віктор Борисович Ягнюк - вчителі фізвиховання; Марія Олексіївна Піпаш - вчитель трудового навчання та технологій; Микола Панькович Осташ - вчитель трудового навчання; Надія Михайлівна Мойсюк, Тетяна Дмитрівна Лукачук, Любов Дмитрівна Сідей, Валентина Степанівна Волощук, Ганна Іванівна Керч, Марія Володимирівна Кузьмик, Світлана Йосипівна Коперльос, Світлана Василівна Кузьмик - вчителі початкових класів; Марія Василівна Григорчук -бібліотекар; Тетяна Степанівна Савчук, Тетяна Василівна Сидоряк - вихователі ГПД; Марина Йосипівна Лембак -педагог-організатор.
19 жовтня 2002 Великобичківська середня школа відсвяткувала своє 80-и річчя.

Кiлькiсть переглядiв: 941

Коментарi